Лісівники назвали цьогорічні ціни на новорічні деревця

Лісівники Черкащини виростили на спеціальних плантаціях достатню кількість ялин та сосон, щоб забезпечити потреби населення до зимових свят. У цьому році державні лісові господарства готові реалізувати 40 тисяч ялинок. Загалом же у держлісгоспах нараховується 252 га плантацій, на яких зростають різновікові хвойні дерева.

Ціни на ялинки у держлісгоспах становитимуть: до 1 м – від 84 грн до 102 грн. Вартість на ялинки в контейнерах – від 300 грн. Ціна традиційно буде залежати від висоти, породи та якості дерева.

У Смілянському лісгоспі, відповідно до прайсу, ціни на соснові деревця коливатимуться від 102 до 456 грн.

Повний прайс на ялинки ТУТ

Маркування дерев проводиться бирками або самоклейними етикетками. Бирка зі штрих-кодом містить інформацію про походження деревця – область заготівлі, назву лісозаготівельника та його підпорядкування. Перевірка походження ялинки відбувається шляхом введення номеру з уніфікованого засобу, який прикріплений до ялинки, за допомогою сайту https://www.yalynka.info/.

Якщо інформація на сайті відсутня, – це може свідчити про сумнівне походження ялинки.

Для запобігання проявам незаконних рубок хвойних насаджень протягом грудня на Черкащині триває операція «Ялинка». Лісівники співпрацюють з працівниками Нацполіції, Держекоінспекції, громадськістю та спільно проводять систематичні «ялинкові» рейди.

Діють телефони “гарячої лінії” – (0472)37-00-72 (у робочий час), 37-03-75 (у вихідні), на які можна повідомляти про випадки незаконної рубки хвойних дерев. Зателефонувавши на “гарячу лінію” також можна дізнатися інформацію про придбання новорічних ялинок у державних лісових господарствах.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.