Лісівники нашої області тренувалися на Вінничині гасити масштабну пожежу

188678256_1877528412416506_1658133378857172798_n-1536x115220-21 травня на базі Бершадського лісництва Вінницького управління лісового та мисливського господарства, лісівники Вінницького, Черкаського та Одеського обласних управлінь стали учасниками дводенних тренувань з ліквідації умовної великої лісової пожежі.

Від Черкаської області на Вінничину поїхали перший заступник начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Рутенко, 22 працівники з десяти держлісгоспів та 6 одиниць протипожежної техніки, у тому числі Смілянського лісгоспу.

За легендою майстер лісу виявив умовне загорання лісових насаджень. На місце пожежі прибули пожежні модулі та особовий склад ДП «Бершадський лісгосп». Через швидке розповсюдження пожежі було повідомлено про потребу у додаткових силах та засобах пожежогасіння.

Створено оперативний штаб по ліквідації великої лісової пожежі за участі зведених загонів лісівників з інших областей. Спільними зусиллями умовну велику лісову пожежу 21 травня локалізували.

Підбиваючи підсумки тренувань, організатори зазначили, що працівники державної лісової охорони Вінницького, Черкаського та Одеського управлінь показали високу готовність та професійність.

Керівники зведених загонів Черкаської та Одеської областей подякували Держлісагентству, Вінницькому обласному управлінню лісового та мисливського господарства, Бершадському держлісгоспу за організацію навчань, можливість обмінятися досвідом, побажали боротися з вогнем лише на навчальних тренуваннях.

За інформацією Черкаського ОУЛМГ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *