Лісівники готуються до обліку пернатої дичини та нового сезону полювання

DSC_0813У Черкасах відбулася нарада користувачів мисливських угідь Черкащини та мисливствознавців лісогосподарських підприємств. Завідувач сектору мисливського господарства Управління Володимир Рибалка, зупинився на таких актуальних питаннях як терміни подачі документації для відкриття сезону полювання на пернатих у серпні, оформлення ліцензій на полювання, облік пернатої дичини, який триватиме з 15 по 25 липня.

Наголосив Володимир Рибалка на необхідності посилення роботи з охорони мисливського фонду від браконьєрів ­- як користувачами мисливських угідь, так і працівниками державної лісової охорони.

Перший віцепрезидент громадської спілки «Всеукраїнська асоціація мисливців і користувачів мисливських угідь» Віктор Червоний доповів про основні напрямки роботи та головні результати діяльності Асоціації, до якої входять ряд користувачів мисливських угідь Черкаської області. Асоціація є громадським об’єднанням зі статусом юридичної особи, яка наразі працює над об’єднанням зусиль і дій з метою відстоювання прав мисливців та користувачів мисливських угідь, формування об’єктивної громадської думки про мисливство загалом та впливу полювання на охорону й збереження популяцій як мисливських тварин, так і тваринного світу в цілому, розповіли в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *