Лісівники Черкащини висадили торік 7,4 мільйона сіянців

Навесні та восени 2022 року в держлісгоспах нашої області у межах програми Президента «Зелена країна» лісівники висадили 7,4 млн шт. сіянців.

Лісових культур створили на загальній площі 955,6 га, з них лісорозведення (нові ліси) – 32,8 га. Доповнення лісових культур провели на площі 3244 га. Природне поновлення лісів зафіксували на площі 105,9 га.

Долучилися до виконання програми «Зелена країна» інші лісокористувачі та ОТГ області – ними створено лісових культур 33,2 га, висаджено 204783 шт. сіянців.

Попри воєнний стан, держлісгоспи Черкащини роблять усе необхідне, щоб держава поповнювалася лісовими насадженнями, парками, скверами.

А ще лісівники мають постійну підтримку громад, адже до висаджування лісу та природничих ініціатив традиційно долучаються владці, представники органів місцевого самоврядування, військовослужбовці, громадськість, студенти та школярі. Тож у 2022 році усі разом висаджували ліси Перемоги з незмінною вірою, що вони зростатимуть під мирним українським небом, зазначають в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.