Лісівники Черкащини вручили диплом FOREST RECOVERY

У рамках міжнародного проєкту FOREST RECOVERY, який започаткувало ДП “Ліси України”, лісівники Черкащини відзначають громади, з якими вдалось врятувати самосійні ліси чи збільшити землі для створення нових лісів.

Так, лісівники філії “Уманське лісове господарство” вручили міжнародний диплом FOREST RECOVERY Тальнівській міській територіальній громаді.

Завдяки співпраці з громадою врятовано 46,6 га самосійних лісів. Тепер ці ліси перебувають під належною охороною лісівників.

З нагоди вручення диплому лісівники та представники громади садили ліс. Висаджували сіянці дуба звичайного у Потаському лісництві.

“Самосійні ліси не мають юридичного статусу, тобто не охороняються законом. Ми, як громада, яка вболіває за здорову екологію і правильне використання наших земель розуміємо, що ці ліси потрібно охороняти, інакше їх можуть знищити. Ми вважаємо, що найкраще з цим впораються лісівники. А сьогодні ми ще й висаджували ліс всі разом. Тож ми сприяємо не тільки збереженню лісів, а й примножуємо їх”, – зазначає голова Тальнівської міської територіальної громади Василь Сідько.

Відомості про кожну громаду, яка співпрацює з лісівниками у напрямку порятунку і примноження лісів, передають міжнародним партнерам Eustafor та Forest Europe.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.