Лісівники Черкащини цьогоріч висадили близько 7,5 мільйонів сіянців

На Черкащині завершено роботи з висаджування лісів. Навесні та восени у держлісгоспах у межах програми Президента «Зелена країна» висаджено 7,4 млн сіянців. Створено лісових культур на загальній площі 955,6 га, з них лісорозведення (нові ліси) – 32,8 га. Виконано доповнення створених у попередні роки лісових культур на площі 3226,8 га. Також відбулося природне поновлення лісів на площі 105,9 га.

Про це розповіли в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Навесні лісівники Черкащини висадили 5,3 млн шт. сіянців.

Восени заліснено 191,5 га, висаджено 2,1 млн шт. сіянців.

Переважно висаджували дуб, сосну, горіх чорний, клен, липу, березу, ялину, модрину, кісточкові та ін.

Долучилися до виконання програми «Зелена країна» інші лісокористувачі та ОТГ області – ними створено лісових культур 33,2 га, висаджено 204783 шт. сіянців.

Наразі лісові господарства області вже заготовили 58 тонн лісового насіння. Зібрано 37 тонн жолудя дуба звичайного та 14 тонн насіння горіха чорного. Решта – це насіння інших деревних порід, таких як сосна звичайна, горіх грецький, ясен звичайний, береза, клен, липа, каштан та інші.

Попри воєнний стан, держлісгоспи Черкащини роблять усе необхідне, щоб лісокультурні завдання в рамках програми Президента «Зелена країна» були виконані. А ще лісівники мають постійну підтримку громад, до висаджування лісу та природничих ініціатив традиційно долучаються владці, представники органів місцевого самоврядування, військовослужбовці, громадськість, студенти та школярі. Цьогоріч усі разом висаджували ліси Перемоги з незмінною вірою, що вони зростатимуть під мирним українським небом.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.