Лісівники Черкащини сплатили цьогоріч понад пів мільярда гривень податків і зборів

Україна продовжує своє героїчне протистояння повномасштабному російському вторгненню. Багато українців, в тому числі й лісівників, боронять нашу державу зі зброєю в руках. Водночас, окрім безпосереднього фронту бойових дій, не менш важливим є фронт економічний.

Лісівники Черкащини в умовах воєнного стану працюють в посиленому режимі, виконують поставлені завдання та справно наповнюють податками бюджети.

Протягом 10-ти місяців 2022 року держлісгоспи Черкаського ОУЛМГ до бюджетів усіх рівнів та Пенсійного фонду сплатили 559,3 млн грн податків та зборів (на 39% більше у порівнянні з відповідним періодом минулого року). З цих коштів до державного бюджету сплачено 349,5 млн грн, до місцевих – 119,3 млн грн, єдиного соціального внеску – 90,5 млн грн.

Основну питому вагу в сумі сплачених податків та зборів становить податок на додану вартість – 34% (191,6 млн грн), податок на доходи фізичних осіб – 15% (86 млн грн), рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів – 7% (39,9 млн грн).

Загальна сума сплачених податків, зборів і обов`язкових платежів становить 46% від отриманого чистого доходу від реалізації продукції, повідомили в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.