Лісівники Черкащини пройшли курс навчання лісових пожежних

Тридцять працівників державної лісової охорони з усіх держлісгоспів Черкащини пройшли курс навчання з гасіння лісових пожеж.

Навчання проводили спеціалісти Українського центру підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів лісового господарства, викладачі Національного університету біоресурсів і природокористування України, співробітники Регіонального Східноєвропейського центру моніторингу пожеж та фахівці Чернігівського лісгоспу.

Лісівники Черкащини вчилися прийомам роботи з різними ручними інструментами для гасіння лісових пожеж, прокладанню ліній від вододжерел та мобільних ємностей, застосуванню мотопомп, пожежних модулів та автомобілів.

Також освоювали та практично застосовували методи контрольованого випалювання наземних лісових горючих матеріалів, вчилися управляти ризиками під час гасіння, прогнозувати поведінку лісових пожеж.

Результати навчань підсумовували іспитом з теоретичних знань та оцінки виконання практичних вправ під час польових занять. В результаті учасникам видали спеціальні посвідчення про те, що вони успішно пройшли базовий курс навчання за типовою програмою “Курс підготовки лісового пожежного”, повідомили в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.