Лісівники Черкащини вже висадили понад 120 гектарів лісів

????????????????????????????????????На Черкащині триває лісокультурна кампанія. Роботи з висаджування лісів вже розпочали у всіх семи держлісгоспах області. Лісівники вже створили понад 120 гектарів лісових культур. Крім того, доповнили минулорічних лісових культур на площі 143 га. Загалом висаджено біля 800 тисяч сіянців деревних порід.

На 2022 рік у держлісгоспах Черкащини заплановано відтворення лісів на площі понад 820 гектарів, з них 695 га – лісовідновлення, 26,5 га – лісорозведення, 98,8 га – сприяння природному поновленню.

Для цьогорічної лісокультурної кампанії у лісових розсадниках було висіяно понад 20 деревних та чагарникових порід – вирощено 8,8 млн шт. сіянців. Найбільше – сіянців сосни звичайної (5 млн), дуба звичайного (2,5 млн), горіха чорного та грецького (305 тис.).

Для посіву загалом заготовмом 78 тонн лісового насіння. Для максимальної приживлюваності сіянців у держлісгоспах використовують вологонакопичувачі, висаджують сіянці із закритою кореневою системою, використовують гербіциди при підготовці ґрунту, створюють лісові культури механізовано.

Попри воєнний стан в державі, лісівники Черкащини роблять усе необхідне, щоб лісокультурні завдання в рамках програми Президента «Зелена країна» вдалося втілити в життя, інформують в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.