Лісівники Черкащини висадили 5 мільйонів дерев під час лісокультурної кампанії

278446401_354939363331263_3023271298785400585_nЛісівники Черкащини завершили роботи зі створення лісових культур. Попри воєнний стан, планові обсяги у рамках програми «Зелена країна» виконали всі лісогосподарські підприємства.

Про це повідомив начальник Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Дзюбенко.

У держлісгоспах цієї весни створено лісових культур на загальній площі 733 гектари. Здійснено доповнення минулорічних лісових культур на площі 1850 гектарів. Загалом висаджено понад 5 мільйонів штук сіянців. Основними лісоутворюючими породами для області є сосна та дуб звичайний, висаджували й інші породи – горіх чорний та грецький, сосну кримську, ясен, модрину, липу, клени, гледичію, ялину, черешню, грушу, березу та інші.

Для забезпечення максимальної приживлюваності сіянців використовували вологонакопичувачі, висаджували сіянці із закритою кореневою системою, використовували гербіциди при підготовці ґрунту, створювали лісові культури механізовано.

Дбають лісівники вже про садіння лісів у 2023 році – на лісових розсадниках тривають роботи з посіву лісоутворюючих порід. Насіннєвий фонд для цього зібрали достатній та різновидовий. Буде засіяно 12,6 гектарів лісових розсадників, на яких, окрім дуба та сосни, вирощуватимуть понад 20 різновидів деревних та чагарникових порід.

Для реалізації населенню, установам та організаціям виростили близько 80 різновидів декоративних кущів та дерев – майже 100 тисяч одиниць посадматеріалу.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *