Лісівники Черкащини виростили 80 тисяч саджанців декоративних рослин

IMG_0890Попри війну у нашій державі, лісівники Черкащини продовжують піклуватися про збільшення кількості зелених насаджень. На осінь 2022 року держлісгоспи області  виростили близько 70 різновидів декоративних кущів та дерев – 80 тис. одиниць посадкового матеріалу. Тож кожен, хто має можливість та бажання, може придбати декоративний посадматеріал у лісових господарствах.

Переважають в асортименті найбільш популярні вічнозелені декоративні рослини – самшит, різні види туй та ялівців, ялин. Є для продажу вейгела, форзиція, спірея, бірючина, дейція, бересклет, барбарис, кизильник, дерен, жасмин, сантоліна, катальпа,  тсуга, дугласія, верба матсудана та багато інших. А ще у лісгоспах можна придбати айву, калину, фундук, ліщину і навіть саджанці лимонів, троянд, гібіскуса, півонії деревовидної.

Головна перевага декоративного посадматеріалу, придбаного у держлісгоспах, – якість та ціна від виробника.

Ознайомитися з асортиментом та цінами можна тут: ПРАЙС-ЛИСТ на декоративний посадматеріал по підприємствах Черкаського ОУЛМГ

Щодо купівлі декоративних рослин можна звернутися у держлісгоспи області. Зокрема, до Смілянського лігсоспу: (04733) 2-99-90.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.