Лісівники Черкащини розповіли, якими будуть ціни на ялинки цьогоріч

5-1_resizeЛісівники Черкащини виростили на спеціальних плантаціях достатню кількість новорічних ялин та сосон, щоб забезпечити в повній мірі потреби населення. Цьогоріч державні лісові господарства готові реалізувати понад 100 тисяч новорічних ялинок, інформують в обласному управління лісового та мисливського господарства.

Ціни на ялинки становитимуть в середньому від 60 гривень. Вартість залежатиме від висоти та якості дерева. Дорожчими будуть ялинки в контейнерах – від 200 грн, в залежності від висоти.

Маркування новорічних ялинок здійснюватиметься пластиковими бирками або самоклейними етикетками, які виготовляються зі спеціального паперу, що унеможливлює їх повторне використання, так як вони повністю руйнуються при спробі розклеювання.

Бирки мають індивідуальний номер та відповідний йому штрих-код, який заноситься у Систему електронного обліку деревини. Перевірка походження ялинки відбувається шляхом введення номеру із уніфікованого засобу, який прикріплений до ялинки, на сайті  https://open.ukrforest.com/. Якщо інформація на сайті відсутня це може свідчити, про сумнівне походження ялинки.

Продаж новорічних ялинок буде організований у всіх лісгоспах та лісництвах області. Окрім того, лісгоспи організовуватимуть роздрібну торгівлю ялинками на торгових майданчиках.

Детальніше про реалізацію новорічних ялинок можна дізнатися за телефоном “гарячої лінії” управління – (0472) 37-03-75, 37-00-72.

Бажаючі придбати ялинки за мінімальними цінами, зможуть це зробити безпосередньо в лісових господарствах Черкащини.

Смілянський лісгосп
Адреса: 20724, с. Будки, Смілянський район, вул. Незалежності, 1
тел.: (04733) 2-99-90 
факс: (04733)2-99-93.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *