Лісівники Черкащини проводять спільні рейди з охорони ялинок

1эщошргпнавашпдрЩоб вберегти результати своєї праці від незаконних рубок упродовж грудня у всіх держлісгоспах триває операція «Ялинка». У лісництвах облаштували спеціальні пости для працівників державної лісової охорони та триває постійне патрулювання. Традиційно лісівники співпрацюють з працівниками Нацполіції, Держекоінспекції, громадськістю – спільно проводять систематичні рейди, інформують в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Лісівники вкотре нагадують: законно придбати ялинку дешевше і безпечніше, а також застерігають утриматися від злочину, адже така нерозважливість обійдеться значно дорожче.

Штрафи за незаконну рубку у рази більші, ніж вартість самих ялинок. Згідно Постанови Кабінету Міністрів України за зрубані ялинки, добуті незаконним шляхом, штрафи диференціюються залежно від товщини стовбура зрубаного дерева.

Якщо діаметр стовбура дерева до 10 см, то доведеться сплатити 545 грн, від 10 до 14 см – 960 грн, від 14 см – 2465 грн. Крім того, ялинкові браконьєри будуть змушені сплатити адміністративні штрафи в розмірі від 30 до 60 неоподаткованих мінімумів доходів громадян за кожне дерево (510 -1020 грн).

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.