Лісівники Черкащини провели торік 1200 рейдів з охорони

DSC_10495454З метою попередження та виявлення незаконних рубок, браконьєрства та інших лісопорушень працівники державної лісової охорони постійно, згідно окремо встановлених графіків, патрулюють ліси Черкащини.

Впродовж 2021 року в лісгоспах області функціонувало 34 мобільні рейдові групи з охорони лісів від лісопорушень, проведено 1201 рейд, складено 45 протоколів та актів по незаконних рубках деревини загальним обсягом 93,1 кбм. 

Шість справ по незаконних рубках передано до правоохоронних органів. Окрім того, протягом минулого року складено  174 протоколи за порушеннях правил полювання, 134 – за засмічення лісів та за порушення правил пожежної безпеки в лісах.

У лісових насадженнях держлісгоспів з метою виявлення та фіксації лісопорушень встановлено 72 фотопастки, лісівники періодично міняють їх місцерозміщення у лісових масивах. При потребі також використовують 21 квадрокоптер. Всі автомобілі державної лісової охорони обладнані GPS-трекерами, а працівники мають при собі засоби фото та відеофіксації, інформують в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.