Лісівники Черкащини провели більше півтисячі рейдів з охорони державного лісового фонду

sosnaДля запобігання незаконним рубкам державною лісовою охороною лісгоспів постійно проводиться ряд заходів. У лісах, підпорядкованих Черкаському обласному управлінні лісового та мисливському господарству, патрулювання здійснюють 20 рейдових бригад. Цьогоріч проведено 525 рейдів з охорони державного лісового фонду. Допомагають у боротьбі з “чорними лісорубами” сучасні технічні засоби – фотопастки, які є у кожному лісгоспі, що дозволяють оперативно встановлювати факт лісопорушення.

Боротьба з лісопорушниками ведеться працівниками державної лісової охорони цілодобово, але вона не може бути ефективною без допомоги правоохоронних та судових органів.

Як повідомляють у Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства, за 10 місяців лісовою охороною було виявлених зафіксовано 44 таких випадки незаконних рубок загальним об’ємом 386 кубометрів деревини. Лісовому господарству завдано шкоди в розмірі 2,05 млн. грн. За 22 випадками збитки відшкодовано лісопорушниками добровільно. За рештою (375 кб.м. деревини, шкода 1,99 млн. грн.) матеріали направлені до районних відділів ГУ Нацполіції в області. Станом на сьогодні до судів направлено лише 2 справи.

Лісівники звертаються до громадян та просять не залишатися байдужими у питанні збереження лісу від незаконних рубок, повідомляти про такі факти на телефон “гарячої лінії управління”: 0472-37-00-72.

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *