Лісівники Черкащини повернулися з палаючої Луганщини

зображення_viber_2020-10-06_13-56-32-1536x11527 жовтня 32 працівники держлісгоспів Черкащини повернулися з Луганщини, де протягом чотирьох днів допомагали гасити лісові пожежі.

На Сході працювали лісівники із Смілянського, Звенигородського, Кам`янського, Уманського, Чигиринського, Черкаського  держлісгоспів та чотири одиниці протипожежних модулів.

У складі рятувальної групи – троє працівників Смілянського лісгоспу – Олексій М’яснянкін, Сергій Гребенюк та Валерій Горбаченко повернулися додому із палаючої Луганщини, де на них із завмиранням сердець чекали рідні та увесь колектив. 

Протягом останнього тижня вся Україна спостерігає за самовідданою боротьбою лісівників, рятувальників, військових, громадськості з катастрофічними лісовими пожежами у Луганській області. Як повідомлялося, на території Луганщини 30 вересня було зафіксовано 146 пожеж у природних екосистемах, які внаслідок ураганного вітру швидко поширилися на значну площу. Під час лісових пожеж загинуло 11 людей. За попередніми оцінками, орієнтовна площа, пройдена вогнем, становить понад 20 тис. га.

Помічник лісничого Капітанівського лісництва Кам`янського держлісгоспу, старший групи, Сергій Левченко зазначає протягом цього року вже вдруге взяв участь у гасінні таких великих лісових пожеж. 

«Гасили пожежі на території Станично-Луганського держлісгоспу, у двох осередках – в районі Піщаного та Малинівки. Кожен з нас запам’ятає ці дні на все життя, адже працювали у прифронтовій зоні. Чутно було й вибухи, і постріли від лінії розмежування, траплялися військові автівки. Ми були обережними, наскільки це можливо, щоб не втрапити  на розтяжки. 

Робили все можливе, щоб виконати поставлені завдання і не дати розповсюдитися вогню. У Станиці Луганській – піски і соснові ліси, які під час сильного вітру вигорають за хвилини. Масштаби пожежі величезні, картина жахлива – тисячі гектарів згарища, зруйновані війною та пожежами будинки.

Було важко, але намагалися не втрачати оптимізму, попри все. У цьому плані відзначу чигиринських хлопців, а особливо Дейнеженка Валентина Петровича, який тримав нас у бадьорому настрої. Завдяки йому та його позитивному світогляду,  негатив вдавалося згладити, а колектив згуртувати. У Луганськ ми їхали просто колегами, разом за ці дні багато чого пережили, тож  до рідної  Черкащини вже повернулися друзями», – поділився враженнями з Луганщини  помічник лісничого Капітанівського лісництва Кам`янського держлісгоспу Сергій Левченко.

Півторатисячний колектив лісівників Черкащини пишається самовідданістю наших колег-бійців, справжніх героїв, що рішуче боролися з вогняною стихією на Луганщині, інформують у Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.
20201004_101121-1536x1152

2020-10-07_122240

зображення_viber_2020-10-06_13-56-32-1536x1152

20201005_075124-1536x1152

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *