Лісівники Черкащини отримали відзнаку за сприяння в реалізації міжнародної екоакції

DSC_0974-1Лісівники Черкащини в рамках акції «Створюємо ліси разом» на підтримку програми Президента «Зелена країна» та у співпраці з акцією «Висадження дерев одним мільйоном людей за 1 добу» в рамках глобального проєкту Greening of the Planet 30 жовтня висадили 90 тисяч сіянців деревних порід.

Загалом у рамках заходу усі 10 держлісгоспів Черкащини запланували лісові ділянки, на яких разом з громадськістю, школярами, студентами, представниками влади та органів місцевого самоврядування «створили ліси разом».

Співорганізаторка «Greening of the planet Cherkasy» Наталія Щербініна висловила вдячність лісівникам Черкащини за співпрацю, підтримку, вагомий внесок в озеленення планети та вміння згуртовувати людей навколо благородної справи. Наталія Щербініна вручила Подяку начальнику Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександру Дзюбенку за сприяння в реалізації міжнародної екологічної акції «Висадження дерев одним мільйоном людей за 1 добу», повідомили в обласному управлінні лісового та мисливського господарства

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *