Лісівники Черкащини отримали подяки за допомогу в озелененні Авдіївки

DSC_0877-1Начальник Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Дзюбенко та директори державних лісогосподарських підприємств отримали подяки від керівника Авдіївської міської військово-цивільної Адміністрації Віталія Барабаша. Вручив відзнаки волонтер, депутат Золотоніської міської ради Олексій Дробязко.

«За активну громадську позицію, вагомий внесок у життя міста Авдіївка, роботу з благоустрою зелених зон та надання партії саджанців декоративних рослин. Ваша добра справа та підтримка матиме позитивний вплив на поліпшення екологічної ситуації в нашому місті та покращення загального урбаністичного пейзажу», – йдеться у подяках колективам лісівників.

Серед нагороджених – директор Смілянського лісгоспу Юрій Сегеда.

Лісівники Черкащини неодноразово допомагали Авдіївці, реагуючи на потреби місцевих жителів. Востаннє – у квітні цього року передали для озеленення чотириста саджанців декоративних дерев та кущів.

95% переданих декоративних рослин прижились та прикрашають прифронтове містечко на Донеччині, інформують в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.