Лісівники Черкащини долучаться до проєкту «Greening of the Рlanet»

????????????????????????????????????

Лісівники Черкащини приєднаються до проєкту «Озеленення планети» («Greening of the Рlanet»), у рамках якого 10 квітня заплановано висадити 1 мільйон дерев за 1 добу у 100 країнах світу.

Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво щодо проведення проєкту підписав начальник Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Дзюбенко та співорганізатор «Greening of the planet Cherkasy» Наталія Щербініна.

Загалом у рамках заходу усі 10 держлісгоспів Черкащини запланували лісові ділянки, на яких разом з громадськістю висадять понад 60 тисяч сіянців різних деревних порід.

Yаразі на Черкащині розпочалася весняна лісокультурна кампанія та триває Всеукраїнська акція Держлісагентства «Створюємо ліси разом». Стартувала вона 21 березня у Міжнародний день лісу і завершиться у День довкілля, (17 квітня).

Загалом під час весняної лісокультурної кампанії у держлісгоспах Черкащини буде висаджено понад 1000 гектарів лісів, повідомили в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *