Лісівник із Черкащини отримав Почесну грамоту та нагрудний знак Кабінету Міністрів України

Сергій Капшитар – житель Черкащини, працює трактористом на лісозаготівельних роботах Чигиринського лісопункту філії “Чигиринське лісове господарство” ДП “Ліси України”.

Прийшовши на роботу в лісове господарство у далекому 2009 році, Сергій уже майже 15 років працює у лісі і вже не уявляє іншого життя.

Сергій працює в лісі водієм трактора. Виконує різноманітну роботу – створює мінералізовані смуги, працює під час гасіння лісових пожеж, здійснює заготівлю деревини, трелює лісоматеріали.

За час роботи багато доводилось бачити, та найбільше запамʼятовуються саме сумні випадки пожеж. Вогонь – страшна стихія, і кожен хто гасить лісову пожежу, завжди ризикує.

Лісівнику 58 років. Разом з дружиною виростили доньку. Каже, що тільки внуків треба дочекатись.

З першого місяця війни Сергій виконував особливо важливі завдання – працював на лісозаготівельних роботах для забезпечення деревиною Збройних Сил України, продовжує і надалі виконувати цю надважливу роботу.

За вагомий внесок у підвищення обороноздатності, сумлінне виконання мобілізаційних завдань, багаторічну віддану працю та високий професіоналізм, проявлений в умовах воєнного стану в Державі, сьогодні Сергія Капшитаря відзначено Почесною грамотою і нагрудним знаком Кабінету Міністрів України.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.