Легкоатлети Черкащини – з низкою нагород всеукраїнського командного чемпіонату

У Львові відбувся Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Участь у змаганнях взяли легкоатлети з різних куточків країни.

Спортсмени Черкащини вибороли низку нагород.

Валерія Іваненко-Кириліна виборола перемогу з метання молота з результатом 63 метри 65 сантиметрів. Тренує спортсменку Олександр Іваненко.

Ростислав Голубович виборов «золото» з бігу на 400 м з бар’єрами з результатом 51,72 секунди. Його тренують О. Старовойтов та І. Василенко.

Світлана Марусенко стала срібною призеркою з метання диска з результатом 43 метри 94 сантиметри. Її тренери – Олександр Іваненко та С. Лисенко.

Денис Нечипоренко здобув друге місце з бігу на 400 м з бар’єрами з результатом 52.15 секунди. Тренують спортсмена Л. Нечипоренко та О. Нечипоренко.

Олексій Кирилін здобув бронзову нагороду з метання диска з результатом 54 метри 04 сантиметри. Його тренер – Олександр Іваненко.

Окрім того, чоловіча естафетна команда Черкаської області стала бронзовим призером чемпіонату з естафетного бігу 4х400 м, повідомили у відділенні НОК України у Черкаській області.