Легендарні пісні «Бітлз» в кращому симфонічному рок-виконанні

Афиша3Завжди приємно згадати кращі моменти життя. Згадати можна завжди, а ось пережити заново якось не трапляється. В цивілізованому світі, мабуть немає людини, яка б не знала ліверпульску четвірку. «Бітлз», навіть, можна не любити, але той слід, що вони залишили після себе, відчуває кожен, хто слухає музику. Ось для справжніх бітломанів, для тих хто в 70-х – 80-х виловлювали буквально по одній пісні «The Beatles» з радянських платівок і десятки разів переписували їх на магнітні стрічки, а також для «щасливців» 90-х і двотисячних, які вже мали змогу насолоджуватися фірмовим звучанням, «Бітлз» значно більше, ніж просто музика, це – стиль життя, свобода, світогляд.

Бітломанія тривала лише три роки, але за цей час охопила весь світ. В 1967 році це все раптово припинилося, а в 1970 «The Beatles» перестав існувати.

Про «Бітлз» можна говорити нескінченно. Про «Бітлз» написано тисячи кілометрів паперу. Пісні «Бітлз» розійшлися по світу більш ніж мільярдом платівок. Мелодії «Бітлз» тисячі разів перегравали музиканти в усіх стилях виконання. Це значить, що «Бітли» – в тренді, а бітломанів – ще вистачить на нашому віці.

Ми ж з вами маємо можливість заново пережити приємно згадувані моменти життя, які також колись буде приємно згадати. Незабутні композиції «The Beatles» будуть виконані одним з кращих симфонічних оркестрів України – Національним академічним духовим оркестром України, в складі якого понад 60 музикантів. Аранжувальники мелодій «чудової четвірки» це кращі світові фахівці своєї справи.

Отже, 17 лютого 2017 року, Смілянський міський будинок культури, 19-00, легендарні пісні «Бітлз» в кращому симфонічному рок-виконанні. Ласкаво просимо до Всесвіту «The Beatles»!!!

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *