Латання доріг, водопостачання та графік руху транспорту: міський голова про стан справ у Смілі за тиждень

гербЯк повідомив міський голова Сергій Ананко під час прямого ефіру, у Смілі триває усунення аварійної ямковості. Щоправда, тимчасово роботи призупинили через несприятливі погодні умови. Але як тільки дозволить погода роботу із усунення аварійної ямковості на дорогах Сміли відновлять.

По місту працює машина із усунення аварійної ямковості. Нею задувають тріщини на дорожньому покритті. Не усі зрозуміли, як вона працює, тому були питання від містян щодо її роботи.

Такі машини працюють по усій Європі. Це європейські технології. Цьогоріч у міській раді вирішили, що на деяких вулицях міста, таких, як Богдана Хмельницького, Мазура, Кармелюка, Тараса Шевченка, цим автомобілем усуватимуть аварійну ямковість. Йдеться про ліквідацію тріщин та невеликих ям – до 2-3 см. На такі ями завдяки роботі цієї машини, не потрібно витрачати асфальтобетонну суміш.

Щодо водопостачального підприємства, то сюди закупили нове обладнання. Зокрема, насосні агрегати, які будуть встановлені найближчим часом. Це зекономить електроенергію підприємству.

Щодо транспорту, що нині він у Смілі працює без змін.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.