Лариса Кошова про вакцинацію від коронавірусу на Черкащині

DSC_0092-1536x1024В Україні затвердили план вакцинації населення від коронавірусу. Згідно якої Черкащина розробила дорожню карту вакцинації. Про це повідомила заступниця голови Черкаської ОДА Лариса Кошова, передає пресслужба Черкаської ОДА.

Впровадження вакцини допоможе стримати пандемію, а доступ до вакцини дасть змогу пом’якшити наслідки пандемії для здоров’я населення й економіки.

– МОЗ закуповує лише найкращі вакцини на ринку, якими також будуть користуватися наші західні країни-партнери. Для отримання колективного імунітету за допомогою вакцинації і кардинального зниження рівня поширення інфекції та смертності ефективну вакцину мають отримати від 60% до 80% населення. Тому держава зацікавлена у вільному доступі до вакцинування, – зауважила Лариса Кошова.

Мета плану вакцинації — протягом 2021–2022 років охопити вакцинацією від COVID-19 щонайменше 60 % населення України (20 млн людей).

За словами Кошової, першочерговою буде вакцинація медиків, особливо тих, хто працює в стаціонарах, де надають лікування від COVID-19.

Планом затверджено 4 етапи вакцинації населення:

1) січень–квітень 2021 року — люди з критичним ризиком інфікування та розвитку COVID-19 і ті, що виконують критичні функції у боротьбі з пандемією COVID-19;

2) квітень–червень 2021 року — люди з надзвичайно високим ризиком інфікування та розвитку COVID-19 і ті, що надають медичні послуги;

3) червень–вересень 2021 року — люди з високим ризиком інфікування та розвитку COVID-19 і ті, що виконують функції з підтримки безпеки та життєдіяльності держави;

4) вересень 2021-березень 2022 року — люди з підвищеним ризиком інфікування та розвитку COVID-19 і ті, що виконують функції з підтримки безпеки та життєдіяльності держави.

Вакцинація проти COVID-19 буде виключно добровільною і на першому етапі — безкоштовною.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *