Кияни допомогли смілянським лісівникам висадити близько гектара молодих дерев

1-5_новый размерВсеукраїнська акція “Майбутнє лісу у твоїх руках” активно крокує Черкащиною та Україною, об’єднуючи громадян різних професій, віку та місця проживання заради доброї та гарної мети – створення лісів для майбутніх поколінь.

Днями колектив  ДП “Лісогосподарський Інноваційно-Аналітичний Центр” долучився до акції “Майбутнє лісу у твоїх руках”. Створювали кияни нові насадження на Черкащині – у Мліївському лісництві ДП “Смілянський лісгосп”. Про це інформують в Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Майже тридцять працівників ЛІАЦу старанно та відповідально попрацювали, а результат  їхньої праці – майже гектар новостворених лісових культур сосни звичайної (квартал 74, виділ 15). Допомагали їм в.о. директора Смілянського лісгоспу Володимир Биченко, лісничий Мліївського лісництва Олександр Гарань та працівники підприємства.

Метою акції “Майбутнє лісу у твоїх руках” є залучення громадськості до створення і відновлення лісових насаджень, дбайливого ставлення до природи. Бо коли людина власними руками спробує посадити дерево, лише тоді має змогу відчути, наскільки це нелегка та кропітка праця, і в майбутньому ніколи не захоче зашкодити природі.

“Ми вдячні за теплий прийом, набуті знання і навички в напрямку лісорозведення та лісового господарства в цілому!”, зазначив директор ДП “Лісогосподарський Інноваційно-Аналітичний Центр” Віктор Мельниченко.

1-5_новый размер 4-3_новый размер 5-3_новый размер 7-2_новый размер

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *