Квітень на Черкащині розпочнеться з прохолоди

погода квітеньДругий весняний місяць починається холодною погодою і це не першоквітневий жарт, повідомляють у Черкаському обласному гідрометцентрі.

Практично вся територія України, зокрема і Черкащина, опинилася під впливом тилової частини масштабного північного циклону, який відходить на схід. За ним поширюється холодний антициклон.
Ще й завтра посилений північно-західний вітер продовжить знижувати температуру повітря: в нічні години очікується до 4-6º морозу, вдень – не вище 5-7º тепла. Тобто середній температурний фон становитиме лише 1-2º тепла, що на 4-5º нижче кліматичної норми.

Проте, у четвер на Балтику вийде новий Атлантичний циклон. Він змінить вітри над нашою територією на західні та південно-західні і припинить надходження холоду.

Холодна вітряна погода вимагає більш теплого одягу та опалення приміщень. Відсутність суттєвих опадів негативно позначається на волого запасах ґрунту та водності річок.

Атмосферний тиск в межах норми, наступної доби його зростання зміниться падінням. Відносна вологість повітря залишиться низькою.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.