Курсанти з академії внутрішніх справ прибули на стажування у поліцію Черкаської області

144011353_1053984578420408_7386560894879860091_oМайбутні слідчі, дільничні, криміналісти, психологи та працівники кримінальної поліції, які навчаються в Національній академії внутрішніх справ, приступили до стажування у поліції Черкаської області.

Щоб повноцінно опанувати професії й зрозуміти всі тонкощі “з середини” 28 січня до Головного управління Національної поліції в Черкаській області прибули курсанти другого та третього курсу НАВС для проходження стажування.

Під час робочого зібрання з майбутніми дільничними офіцерами поліції, слідчими, криміналістами, психологами та оперуповноваженими поспілкувалися представники управління кадрового забезпечення ГУНП. У розмові йшлося про організацію проходження практики, під час якої майбутні поліцейські, разом з керівниками практики з числа найбільш досвідчених працівників підрозділів поліції, братимуть участь у всіх робочих процесах з урахуванням напряму, спеціальності та спеціалізації підготовки.

На завершення зустрічі було доведено до курсантів вимоги щодо дотримання заходів особистої безпеки на службі та в побуті, дотримання службової дисципліни, заборони керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння, інформують у поліції Черкаської області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *