«Крок за кроком» проти насильства

Начальник сектору протидії домашньому насильству Черкаського районного управління поліції Ірина Пирогова та старший інспектор сектору Катерина Кравченко провели робочу зустріч із юристкою Черкаського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Учасники заходу обговорили питання надання якісних послуг постраждалим, їхнього захисту, покарання кривдника, розбудови системи реагування на насильство, а також домашнього насильства зокрема.

«Будь-які потрясіння в суспільстві, особливо такі серйозні, як війна, призводять до збільшення випадків насильства, зокрема домашнього. Ми повинні розуміти, що насильство в родині під час війни набуває більш загрозливих форм, ніж у мирний час. Домашнє насильство залишається розповсюдженою проблемою. І поліція Черкащини звертає особливу увагу на такі випадки та докладає максимум зусиль для забезпечення безпеки постраждалих та покарання кривдників», – зазначила Ірина Пирогова.

Правоохоронці нагадують, в Україні функціонує урядова гаряча лінія, яка надає безоплатну правову допомогу постраждалим від домашнього насильства. Її номер 0 800 213 103. Також, в Telegram діє чат-бот MBC https://t.me/police_helpbot, який акумулює всю необхідну інформацію про домашнє насильство.

Якщо ви страждаєте від домашнього насильства, або є свідком цього явища – негайно телефонуйте на лінію спеціальну лінію «102».

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.