«Кращих програмістів готують у нас»

Щороку, навесні, в технікумі проходить декада комісії інформатики та комп’ютерних технологій – в цьому році вона триває з 28 березня по 8 квітня. В цей час для студентів проводяться різноманітні профорієнтаційні заходи, конкурси фахової майстерності, конференції та семінари з новітніх інформаційних технологій.

29 березня в рамках декади інформатики та комп’ютерних технологій для студентів першого курсу відділення автоматизації і комп’ютерних систем – група ПСК-15 традиційно відбувся відкритий виховний захід за темою «Кращих програмістів готують у нас».

Під час цього цікавого дійства студенти-першокурсники ознайомились з напрямами навчальної та творчої діяльності студентів спеціальності «Обслуговування програмних систем і комплексів» та викладачів циклової комісії інформатики та комп’ютерних технологій, які готують майбутніх програмістів.

Голова фахової комісії Борщ В.М. та завідувач відділення Брацюн Т.П. ознайомили студентів з основними рисами їх майбутньої професії, з фаховими предметами, які доведеться вивчити, з викладачами, які їх будуть навчати, запрошували до участі в заходах декади та в житті громади програмістів технікуму.

Весело і завзято пройшов брейн-ринг між командами першокурсників, в результаті всі учасники отримали цікаві заохочувальні призи.

Джерело: СКХТ НУХТ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *