Кращим тренером України в аматорському футболі став вихованець смілянського футболу Василь Гречаний

Гречаний 1Вихованець смілянського футболу, майстер спорту міжнародного класу Василь Гречаний став найкращим фахівцем року в Україні серед аматорських команд за версією Всеукраїнського об’єднання тренерів. Щороку Об’єднання ініцює нагородження та відзначення найкращого тренера в аматорському футболі за підсумками року. Серед номінантів було 5 кандидатів із Черкаської, Львівської, Сумської та Дніпропетровської області.

При оцінюванні до уваги бралися як міжнародні, так і внутрішні турніри, зокрема – Кубок регіонів УЄФА, Чемпіонат, Кубок та Суперкубок України серед аматорів та всі інші офіційні турніри під егідою ААФУ та регіональних федерацій.

За рішенням журі переможцем було визначено Василя Гречаного, нині він головний тренер «ЛНЗ-Лебедин», а також володар Кубка України серед аматорів сезону 2017/2018, лідер Групи 1 чемпіонату ААФУ цього півріччя сезону 2018/2019, чемпіон та володар кубка Черкаської області на момент виходу на всеукраїнський рівень.

Нагородження лауреатів почесних номінацій Всеукраїнського об’єднання тренерів з футболу заплановано провести 12 січня.

Василь Гречаний народився 23 січня 1975 року у Смілі. З дитинства захопився футболом. Пристрасть до цього виду спорту не з’явила­ся несподівано, адже ріс хлопець в сім’ї, де ставлення до здорового спо­собу життя було нор­мою. Його батько, Володимир Васильович, тривалий час очо­лював міську федерацію футболу. У 1989 році зарахований на навчання у Дніпропетровський спортінтернат. Після випуску його та ще кількох випускників запросили до павлоградського «Шахтаря». За рік тренери чер­каського «Дніпра» запрошують дев’ятнадцятирічного Василя в основний склад команди.

Загалом за увесь час Василь Гречаний грав у 12 клубах: «Шахтар» (Павлоград), «Дніпро» (Черкаси), ФК «Черкаси» (Черкаси), «Кристал» (Чортків), «Ворскла» (Полтава), «Кремінь» (Кременчук), «Карпати» (Львів), ФК «Вінниця» (Вінниця),  «Поділля» (Хмельницький),«Пальміра» (Одеса), «Житичі» (Житомир), 2007-2017 «ЛНЗ-Лебедин» (Лебедин).

Виступав у складі студентської збірної України – віце-чемпіон Всесвітньої Універсіади Пекін-2001.

Понад 10 років Василь Гречаний займається тренерством. З 2007-2016 був тренером у смілянському ДЮСШ «Локомотив», від 2012 року працює тренером у «ЛНЗ-Лебедин».

Підготувала Таїсія Соболь

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *