Краєзнавча прогулянка: «Автографи історії на вулицях рідного міста»

На краєзнавчу прогулянку до книгозбірні запросили юних смілян, майбутніх краєзнавців, учнів 3-А класу школи №3-колегіум.

Діти прийшли до бібліотеки разом із класним керівником Наталією Маценко.

Знайомство з історією рідного міста пройшло цікаво та креативно, завдяки участі у заході Юлії Харченко, Почесної краєзнавиці України, журналістки КП «Медіа-Центр».

Школярі переглянули відео «Сміла – 100 років тому», прослухали розповідь бібліотекаря про династію родини Бобринських та читали вірші про рідне місто. У виконанні вихованки Дитячої школи мистецтв Софії Карпенко зворушливо звучала пісня «Незламна» (викладач Тетяна Кулініч).

Пані Юля підготувала для учасників заходу квест-розвідку, яка відбувалася вже за межами бібліотеки. Школярі пройшли вулицею Соборною, відвідали Майдан Слави та побували на бульварі Графа Бобринського. На кожній локації учасників квесту чекали цікаві легенди та факти про давнє місто та його жителів, які його прославляли.

Краєзнавча прогулянка має на меті спонукати майбутнє покоління краєзнавців досліджувати і пізнавати історію рідного міста. Захід приурочено до 626-ої річниці з дня заснування м. Сміла.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.