Комунальне підприємство «ВодГео» ставить до відома своїх абонентів, що постійно отримує листи попередження від ПАТ «Черкасиобленерго» в зв’язку з заборгованістю за спожиту електроенергію. Комунальне підприємство та насосні станції можуть бути знеструмлені з 9-00 ранку 29, 30, 31 жовтня та 1 листопада. У зв’язку з цим просимо всіх споживачів бути готовими до обмеження водопостачання і зробити добовий запас води в домоволодіннях. Сподіваємося що спільними зусиллями проблему буде вирішено та абонентів буде повідомлено. З вибаченнями та повагою КП «ВодГео».
![](http://smila-rada.gov.ua/sites/default/files/styles/large/public/news/44522045_703146663385797_3518534489892454400_n.jpg?itok=nGvzlym6)
Залишити відповідь