Кожний третій заклад на Черкащині порушує протиепідемічні вимоги

0090989756У рамках посилення нагляду за дотриманням протиепідемічних обмежувальних заходів щодо недопущення поширення на території області COVID-19, з початку квітня проведено більше 1100 перевірок соціально важливих об’єктів.

Порушення санітарного законодавства, протиепідемічних вимог зафіксовані на кожному третьому об’єкті. Складено 64 протоколи про порушення санітарного законодавства, керівникам суб’єктів господарювання направлено 360 приписів, пропозицій щодо усунення виявлених порушень.

Зокрема, перевірено:

– 477 закладів продовольчої торгівлі, у 192 з них були виявлені порушення, 

– 294 заклади непродовольчої торгівлі, у 95 з них були виявлені порушення, 

– 106 закладів громадського харчування, у 48 з них були виявлені порушення, 

– 60 агропродовольчих ринків, у 22 з них були виявлені порушення, 

– 46 перукарень та салонів краси, у 15 з них виявлені порушення, 

– 133 заклади освіти, у 9 з них були виявлені порушення, 

Порушення найчастіше стосуються недотримання режиму вологого прибирання та дезінфекції громадських приміщень, непроведення щоденного температурного скринінгу працівників, відсутність антисептиків та паперових рушників у санвузлах, потреби у додатковому оновлені відповідного маркування для перебування в черзі з дотриманням дистанції між відвідувачами, порушення щодо збору використаних засобів індивідуального захисту з подальшою утилізацією та ін.

Держпродспоживслужба області нагадує: задля безпеки обов’язково використовуйте засоби індивідуального захисту та дотримуйтесь соціальної дистанції під час перебування у громадських місцях.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *