Кожен п’ятий працівник у Черкаській області має більше 10 тисяч гривень зарплати

Серед 214,5 тис. працівників (обстеженню підлягали підприємства, установи та організації із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб), які у вересні 2018р. відпрацювали 50% і більше робочого часу, 15,5 тис. осіб (7,2%) мали нарахування в межах 3723 грн. (мінімальна заробітна плата, що діяла у вересні 2018р.). Такі дані оприлюднило головне управління статистики у Черкаській області.

Найбільша частка працівників із зазначеними нарахуваннями спостерігалася у видах діяльності з низьким рівнем середньої заробітної плати: поштовій та кур`єрській діяльності (кожний другий зайнятий у цьому виді діяльності), діяльності у сфері творчості, мистецтва і розваг (майже кожний четвертий), наданні інших видів послуг (майже кожний шостий), тимчасовому розміщуванні й організації харчування (кожний сьомий).

Загалом 65,6% працівників отримали заробітну плату, яка не перевищила середній рівень по області (у вересні – 7578 грн). Водночас у кожного п’ятого працівника заробітна плата була більше 10000 грн.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *