Кожен четвертий заклад на Черкащині порушує протиепідемічні заходи

DCIM100MEDIA

Держпродспоживслужба Черкащини з 17 до 23 жовтня  провела 271 перевірку суб’єктів господарювання та соціально важливих об’єктів щодо дотримання протиепідемічних заходів в умовах адаптивного карантину в області. 

Порушення санітарного законодавства встановленні на кожному четвертому об’єкті. Складено 21 протокол про адмінпорушення у сфері санітарного законодавства, а керівникам направлено 78 пропозицій щодо усунення порушень.

Щодо населених пунктів «червоної» зони. У містах Канів та Сміла, а також у Смілянському районі наразі посилено контроль за дотриманням карантинних норм. Тут запровадили відповідні карантинні обмеження стосовно припинення навчального процесу у закладах освіти, заборони функціонування торгівельно-розважальних центрів, спортивних закладів, об’єктів громадського харчування.

З понеділка Держпродспоживслужба провела 38 перевірок. У 22 закладах продовольчої торгівлі зафіксували порушення маскового режиму, відсутність маркування для дотримання дистанції між відвідувачами, працівники не забезпечені засобами індивідуального захисту.

В результаті направлено 20 пропозицій щодо усунення порушень, складено 3 протоколи про правопорушення.

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *