Кошти за використання українських надр спрямують дітям

Перерозподіл коштівПрезидент України Володимир Зеленський ініціює законопроект про економічний паспорт українця, відповідно до якого плата за використання надр накопичуватиметься на персональних рахунках українських дітей і вони зможуть витратити їх для здобуття освіти в Україні чи купівлі власного житла.

Про це він сказав у своєму Посланні до Верховної Ради про внутрішнє і зовнішнє становище України.

Глава держави подякував народним депутатам за те, що вони 30 жовтня проголосували за важливий податковий закон, який збільшує плату за використання природних ресурсів України, які належать кожному громадянину.

«До 10 грудня цього року вперше за історію нашої незалежності я внесу законопроект про економічний паспорт українця. Відповідно до нього, ці кошти – плата за використання наших українських надр – накопичуватимуться на персональних рахунках дітей громадян України», – повідомив Володимир Зеленський.

За його словами, після досягнення повноліття діти зможуть використати ці накопичення для здобуття освіти в Україні чи купівлі власного житла.

Нзабаром буде запущено програму «Українська мрія», згідно з якою кожен громадянин, який чесно сплачує податки, зможе отримати кредит за ставкою 5% у гривні для придбання нерухомості, електромобіля, здобуття освіти або зміни професії.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.