Кошти на ремонт стадіону перенаправлені на потреби Збройних сил України

Черкаська обласна прокуратура вивчає питання дотримання вимог закону під час здійснення у вересні-жовтні 2023 року одним із департаментів Черкаської ОВА закупівлі робіт з реконструкції стадіону «Шахтар» у м. Ватутіне на суму понад 13,5 млн грн.

У зв’язку із обґрунтованими сумнівами щодо дотримання принципів відкритості, прозорості, максимальної економії та ефективності закупівлі робіт з реконструкції об’єкту, а також враховуючи військову агресію російської федерації, яка триває на території України, Черкаська обласна прокуратура ініціювала перед рядом органів державної влади питання здійснення комплексних заходів державного контролю щодо зазначеної закупівлі за державні кошти.

Під час засідань робочої групи «Прозорість і підзвітність» при Черкаській ОВА виник також ряд обґрунтованих запитань щодо раціональності використання бюджетних коштів на реконструкцію стадіону в м. Ватутіне.

За результатами спільної роботи, спрямованої на попередження нераціонального використання бюджетних коштів департаментом Черкаської ОВА, ухвалено рішення про перерозподіл залишків субвенцій із державного бюджету на фінансування заходів Прогарами територіальної оборони та облаштування місць тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб, у тому числі знято фінансування в розмірі майже 4 млн грн з проєкту реконструкції стадіону в м. Ватутіне, які передбачені на 2023 рік.

Робота на цьому напрямі триває, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.