Коротко про головне із засідань комісії з питань ЖКГ та бюджетної комісії

У малій залі Будинку рад відбулися засідання постійних комісій. Зокрема, комісією міської ради з питань житлово-комунального господарства під головуванням Максима Глущенка розглянуті питання щодо включення майна до Переліку другого типу об’єктів комунальної власності м. Сміла, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону. Також, члени комісії внесли зміни до Програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків міста.

Постійною комісією міської ради з питань місцевого бюджету, фінансів, податкової політики, розвитку підприємництва, захисту прав споживачів, комунальної власності під головування Юлії Любченко розглянуто 31 питання, зокрема щодо управління комунальною власністю, затвердження бюджетних цільових програм та внесення змін до раніше прийнятих, внесення змін до бюджету Смілянської міської територіальної громади на 2023 рік, заслухано звіт про виконання бюджету за І квартал 2023 року.

Із проєктом порядку денного чергової сесії та проєктами рішень ради можна ознайомитися на сайті у відповідних розділах, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.