Корисні канікули

Активний відпочинок влаштували керівники гуртків «Цікава математика» (Коломиза Н.М.) та «Творча драматургія» (Приходькіна К.І.) для учнів 6-б та 7-б класів. Діти побували на екскурсії в м.Золотоноша, де познайомилися з історією маленького містечка, продукцією парфумерної фабрики та роботою хлібокомбінату «Златодар». Працівник комбінату пояснила як відбувається процес переробки зернових у борошно, ознайомила з технологією випікання хліба , показала основні об’єкти підприємства.
Проект «Хліб усьому голова – математика права» нарешті буде завершено, завдяки обробці фоторепортажу керівником гуртка «Захоплююча інформатика» (Кірієнко І.В.).
Від краси дивовижного пейзажу зими навколо Красногорського монастиря учні були у захваті. Ознайомившись з історією святого місця, діти замовили молебень за наших воїнів АТО, мир в країні. Заступник директора з виховної роботи Моргун М.В., яка теж взяла участь в подорожі , високо оцінила знання дітей та творчість вчителів.
Розважальні ігри в « Любаві» по дорозі додому та « Mc’Donald’s» (м.Черкаси) були своєчасним заохочувальним бонусом для дітлахів по завершенню роботи над проектом.
Батьки 6-б класу вдячні педагогам, які розвивають в наших дітях почуття прекрасного, пов’язують навчальний процес із практикою, виховують почуття колективізму, взаємоповаги, знайомлять з історією рідного краю.
Сизова Світлана,
член батьківського комітету
6-б класу Смілянської спеціалізованої школи № 5

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *