Контроль за дотриманням законодавства про працю

З метою забезпечення контролю за дотриманням законодавства про працю в частині запровадження рівня мінімальної заробітної плати, захисту прав громадян, пов’язаних з легалізацією трудових відносин між роботодавцями і найманими працівниками  розпорядженням міського голови від 14.04.2017 №52р утворено міжвідомчу робочу групу з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці, дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати та з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Засідання міжвідомчої робочої групи будуть проводитись щомісячно.
На засіданні, що відбулося 24 травня, обговорювались  питання  виконання рішень уряду щодо недопущення виплати заробітної плати працівникам меншої законодавчо-встановленого мінімального розміру, збільшення рівня мінімальної заробітної плати, недопущення скорочення працівників та переведення їх на неповний робочий час. На засідання було запрошено 35 керівників підприємств, які виплатили в березні 2017 року працівникам заробітну плату менше мінімального рівня. Присутніх керівників заслухано та  повідомлено, що у разі порушення ними законодавства про працю, до них будуть застосовуватись фінансові штрафні санкції.
Рішенням комісії рекомендовано Смілянській ОДПІ, Смілянському об’єднаному управлінню Пенсійного фонду України Черкаської області продовжити роботу щодо здійснення контролю за показниками виплати заробітної плати менше мінімального рівня на підприємствах міста. Керівникам та головним бухгалтерам підприємств міста рекомендовано з відповідальністю відноситись до оформлення трудових відносин та не допускати виплати заробітної плати працівникам меншої законодавчо-встановленого мінімального розміру.

Микола Прокоф’єв,

начальник управління праці

та соціального захисту населення

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *