Кому й на скільки перерахували пенсію в Черкаській області

На Черкащині із 1 березня перераховано пенсії 393 616 пенсіонерам. Підвищено 367 314 пенсій. Середній розмір підвищення – 517,06 грн (але не більше 1500 грн).

Додаткові витрати на виплату пенсії на місяць – 203,5 млн грн. Про це повідомили на брифінгу в ГУ Пенсійного Фонду в Черкаській області, передає пресслужба Черкаської ОВА.

Про особливості березневого перерахунку пенсій в області повідомили сьогодні під час брифінгу в Головному управлінні Пенсійного фонду.

Начальник Головного управління Олександр Супряга зазначив, що 24 лютого Уряд ухвалив постанову № 168 «Про індексацію пенсійних і страхових виплат та додаткових заходів щодо підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення у 2023 році». Документом передбачено:

проведення індексації пенсії та щомісячних страхових виплат;
підвищення розмірів мінімальної пенсії по інвалідності колишнім військовослужбовцям та постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи;
збільшення рівня мінімальних пенсійних виплат окремим категоріям пенсіонерів.
Начальник управління пенсійного забезпечення, надання страхових виплат, соціальних послуг, житлових субсидій та пільг Тетяна Коваль поінформувала про кожен із перерахунків та відповіла на запитання журналістів.

Деталі щодо перерахунку виплат із першого березня: https://bit.ly/3m7HB89.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.