Кому у Смілі лікують зуби безоплатно?

protezirovanie-zubov-invalida-2-gruppyУ стоматологічній поліклініці з початку цього року кільком пільговим категоріям лікують зуби безоплатно, за рахунок міського бюджету. Хто має право на таку пільгу і яку саме може отримати послугу?

 Роз’яснення газеті «Сміла» надав в.о. директора комунального некомерційного підприємства «Смілянська міська стоматологічна поліклініка» Олег Тригубчак.

– Сесія Смілянської міської ради 23 грудня 2020 року затвердила «Міську програму лікування стоматологічних захворювань окремих пільгових категорій населення на 2021-2022 роки». У цій програмі визначено пільгові категорії населення, яким безоплатно, за рахунок коштів місцевого бюджету, надається терапевтична та хірургічна стоматологічна допомога у повному обсязі без застосування високовартісних матеріалів. Сюди увійшли такі пільгові категорії:

– учасники бойових дій;
– ветерани Великої Вітчизняної війни та інваліди Великої Вітчизняної війни;
– особи з інвалідністю першої та другої груп;
– пенсіонери з мінімальним розміром пенсії.

Цим категоріям пільги надаються при наявності посвідчень. Що стосується останньої категорії – пенсіонери з мінімальним розміром пенсії, то такі люди повинні звернутися в Пенсійний фонд по довідку про доходи, прийти з нею до нас, у поліклініку, ми запишемо собі номер довідки, прізвище, ім’я, по батькові та розмір пенсії людини, якій вона видана. На цій підставі надамо терапевтичну та хірургічну стоматологічну допомогу.

Послуги пільговим категоріям надаються вже з 4 січня 2021 року. Смілянська міська рада компенсує ці послуги з міського бюджету. Лікарі поінформовані, з яких матеріалів можна надавати пільгові послуги, а з яких – ні. Перелік обмежень є у Смілянській міській стоматологічній поліклініці.

Перелік пільгових категорій планують збільшити, але трохи пізніше. Над тим, щоб розширити цей список, працюють нині міський відділ охорони здоров’я з міською радою.

Більше цікавих та актуальних новин читайте у газеті «Сміла».

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *