Кому необхідно подати заяву для нарахування субсидії на неопалювальний період

Для того, щоб субсидію нарахували за весь неопалювальний період, окремим категоріям громадян необхідно подати заяву до кінця червня (протягом двох місяців із початку цього періоду).

В іншому разі субсидію нараховуватимуть із місяця звернення. Про це інформують в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Черкаській області.

Особисто необхідно звернутися до Пенсійного фонду України, якщо:

– члени сімей орендують житлові приміщення для проживання, за які сплачують житлово-комунальні послуги;
– кількість осіб, які фактично проживають у домогосподарстві, менша ніж кількість зареєстрованих;
– домогосподарство претендує на призначення житлової субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива;
– у складі господарства є внутрішньо переміщені особи, які отримують субсидію за адресою, яка відрізняється від місця реєстрації.

Усім іншим громадянам житлові субсидії на неопалювальний період, який триває з 1 травня по 30 вересня, продовжено автоматично.

Пенсійний фонд України через особисті кабінети на вебпорталі електронних послуг Фонду та в мобільному додатку «Пенсійний фонд» надіслав кожному субсидіанту повідомлення про рішення щодо перепризначення субсидії на неопалювальний період, її розмір, або ж причину відмови.

Такі повідомлення будуть надсилатися в особисті кабінети субсидіантів кожного разу при перепризначенні субсидії (на опалювальний та неопалювальний періоди).

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.