Кому «муляє» комунальне підприємство «Медіа-центр»?

1196_resizeОстаннім часом тонни бруду і брехні ллються в інтернеті стосовно КП «Медіа-центр». Небилиці поєднують із напівправдою, загортають у «смачні» обгортки вседо­зволеності, бо пишуть їх на таких собі фейкових сторінках неіснуючі персонажі, придумані, щоб заховатися і рубати, на їх думку, «правду-матку» з-під диванів.
На сьогодні колектив КП «Медіа-центр» – це 5 осіб: Людмила Скороход, Юлія Харченко, Таїсія Соболь, Петро Левченко і Марина Шаповалова.
КП «Медіа-центр» – це телестудія «Тясмин», яка виходить на обласному телеканалі «Ільдана», на сайті «Сміла», в мережах yоutube, фейсбук. Програми телестудії «Тясмин» неодноразово відзначалися на творчих конкурсах обласного, всеукраїнського і міжнародного рівнів.

КП «Медіа-центр» – це радіо-FM «Тясмин» (частота 106,4), виходимо в ефір щодня із серпня 2018 р., зона впевненого прийому, відповідно до Ліцензії Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення: Сміла, Смілянський район, Кам’янка, Кам’янський район, Олександрівка Кіровоградської області.

КП «Медіа-центр» – це вуличне радіо, гучномовець на центральній зупинці біля МБК працює щодня з 8.00 до 21.00.

КП «Медіа-центр» – це інтернет-видання – сайт «Сміла», який у 2015 р. відзначений Почесною грамотою Національної спілки журналістів як краще регіональне інтернет-медіа України, яке дублюється в мережі фейсбук.

КП «Медіа-центр» – це видавнича  діяльність, видано понад 10 книг краєзнавчого змісту. У 2019 р. нагороджені Дипломом переможця в обласному конкурсі у номінації «Краща видавнича організація».

Колектив КП «Медіа-центр» у 2017 р. нагороджено Грамотою Верховної Ради України, ми отримали обласну краєзнавчу премію імені Михайла Максимовича. Щороку є переможцями в обласному конкурсі ЗМІ, так, у 2019 р. колектив нагороджено Дипломами переможців у номінаціях «Черкащина Incognita» та «Герої, які живуть поруч».

На сьогодні із міського бюджету по Програмі підтримки КП «Медіа-центр» отримало 200 тисяч гривень, а за 9 місяців цього року сплатило податків майже 178 тисяч грн., із них до місцевого бюджету – 92 тис. грн.

Разом з ГО «Територія Гідності» КП «Медіа-центр» започаткували проєкт «Сміла Incognita» і вже провели три тематичні заходи.

«Медіа-центр» став професійним майданчиком для міськрайонного літературного об’єднання «Тясмин» та для міськрайонної організації Національної спілки журналістів України, яку очолює заступник директора КП «Медіа-центр» Юлія Харченко.

КП «Медіа-центр» виготовляє іміджеві фільми про Смілу, які демонструють на Дні міста, загальноміських заходах, у різних містах України та за кордоном.

«Медіа-центр» втілює найкреативніші задуми педагогів у відеорезюме для фахових конкурсів, створює фільми для різних трудових колективів та галузей.

КП «Медіа-центр» є кузнею кадрів, професійним майданчиком для розвитку дитячого радіо і телебачення у Смілі,  навчання для тих, хто хоче працювати у ЗМІ. Наші учні та колишні працівники працюють не лише у смілянських ЗМІ (багатьох з тих, кого ми навчили, переманюють місцеві приватники-конкуренти), також на обласному та все-українському радіо та телебаченні.

ТРС «Тясмин» упродовж кількох десятиліть була і залишається трибуною демократичних, державницьких та патріотичних сил нашого міста і краю.

То кому ж вигідно нищити комунальні ЗМІ? Хто дуже хоче посадити смілян «на голку» одного-єдиного «правильного» ЗМІ? Відповідь очевидна. За десять років нічого не змінилося. Як писав у 2009 р.  класик смілянської журналістики Олексій Пухний: «ворона маленька, а дзьоб великий». Знову ті ж «качелі», ті ж «аргументи», ті ж «проффесори-проффесіонали»  – добити те, що вдалося відстояти і що має вагу як в області, так і в Україні, ізолювати смілян від альтернативної думки. Шановні земляки, невже таку незалежну «німу» державу ми хочемо мати?

Колектив КП «Медіа-центр»

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

2 коментарі “Кому «муляє» комунальне підприємство «Медіа-центр»?”

 1. Світлана коментує:

  Тримайтеся! Поважаю за професіоналізм, ініціативність, творчість, інтелігентність!
  Мені відомо, що таке чесна журналістська праця і чого вона варта.
  Пишаюся співпрацею з редакцією КП “Медіа-центр”.
  БУДЬМО!

  Світлана Остапова, журналіст

 2. Наталія коментує:

  Я пишаюся, що у нашому місті є справжній Медіа-центр, який забезпечує людей правдивою інформацією, основаною на реальних фактах, створеною справжніми професіоналами журналістики.
  Прикро, що правдиве, добре, мудре слово сьогодні не має належної підтримки, що сьогодні не правду захищають…
  Сьогодні весело плещуть та зацікавлюються словом новомодних віртуальних писарчуків, які самі себе нарекли великими знавцями всього, яким достатньо строчити на своїх фейкових сторінках, інкогніто з-під поли, пасквілі на всіх і все, ще й на спотвореній мові – їм можна, з публічними образами честі і гідності героїв тих пасквілів – це їм теж можна, основуючись на плітки, домисли – десь підслухано, щось побачено, щось придумано – і це їм можна, освіти, ліцензії на таке інформування – їм теж не треба…
  Зате, дехто скаже, що у цих писарчуків високі рейтинги, їх пасквілі цікаві, ними зачитуються…
  Але, шановні, не спокушайтесь, завтра у тих пасквілях можете бути ВИ…. І навряд чи хтось захистить ваше добре ім`я, репутацію, честь і гідність.

  Тож цінуймо і захищаймо те слово, яке підіймає, а не опускає, яке надихає, а не сіє зневіру, яке об’єднує, яке відкриває дорогу до світла, яке робить нас кращими.

  Підтримаймо разом наших справжніх майстрів слова – наш славний колектив КП «Медіа-центр»!

  Наталія Карпенко, член Національної спілки журналісті України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *