Компанії, де є понад 50 охочих вакцинуватися, можуть записатися на щеплення

изображение_2021-04-22_085457-768x788

Колективи, що мають у своєму штаті понад 50 людей, охочих вакцинуватися, можуть записати їх у чергу на щеплення проти COVID-19. Залишити заявку на виїзд мобільної бригади з імунізації до колективу можна за номером контакт-центру 0 800 60 20 19, інформує пресслужба Черкаської ОДА.

Колективи мають заздалегідь:
  1.  призначити відповідального за підготовку та організацію процесу вакцинації;
  2.  скласти поіменні списки охочих вакцинуватися працівників – не менше 50. Потрібно врахувати, що одна мобільна бригада може зробити біля 100 щеплень за день;
  3.  забезпечити необхідні умови:
▪ підготувати приміщення для вакцинації та приміщення для медичного спостереження протягом 30 хвилин після щеплень, яке може вмістити 5–10 осіб;
▪ під час проведення вакцинації обов’язково використовувати засоби індивідуального захисту — маски, які закриватимуть рот та ніс.

Щеплення організованих колективів відбуватиметься лише за наявності достатньої кількості вакцини та відповідно до етапів вакцинації. Дата приїзду мобільних бригад залежатиме від графіка постачання вакцини.

Якщо охочих щепитися в організованому колективі менш ніж 50, у МОЗ радять записатися до листа очікування індивідуально на сайті або в мобільному додатку «Дія» чи за номером контакт-центру 0 800 60 20 19.

Докладніше про умови: https://bit.ly/32xy9Oo

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *