Комітет Верховної Ради не підтримав пропозицію заборонити мобільні телефони у школах

hurry-up-lecture-will-be-five-minutes_iКомітет Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій ухвалив рішення рекомендувати Верховній Раді України відхилити законопроєкт, що передбачає введення заборони використання мобільних телефонів та інших пристроїв, що мають підключення до інтернету.

Відповідне рішення було ухвалено членами профільного комітету під час засідання, що відбулось 9 грудня, передає osvita.ua.

Законопроєктом пропонується внести зміни до статті 10 Закону України «Про повну загальну середню освіту»: заборонити використання мобільних телефонів та інших пристроїв, що мають підключення до інтернету, усіма учасниками освітнього процесу за винятком використання таких пристроїв в освітніх цілях та особами з особливими освітніми потребами під час навчання.

Визначати порядок користування мобільним зв’язком у школах та його дотримання пропонувалося покласти на їх директорів за участю учнівського, батьківського та інших органів самоврядування.

На думку автора законопроекту, його прийняття «надасть можливість не створювати перешкоди для отримання освіти іншими здобувачами повної загальної середньої освіти, зокрема, зосередитися на заняттях, навчитися спілкуватися один з одним і скоротити використання соціальних мереж».

Рішення про рекомендацію депутатам відхилити законопроєкт ухвалено комітетом спираючись на експертні висновки Головного науково-експертного управління Апарату ВР, Міністерства освіти, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства фінансів, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та Уповноваженого Президента України з прав дитини.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *