Комісія з питань захисту прав дитини перевірила в яких умовах виховуються діти без батьків

16 березня відбулася комісія з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Смілянської міської ради. На комісії було розглянуто ряд питань, які стосуються захисту прав та законних інтересів дітей, зокрема, взаємодії суб’єктів соціальної роботи з сім’ями щодо виконання індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, захисту майнових прав дітей.

17 березня працівниками служби у справах дітей було перевірено стан утримання, виховання дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, вихованців Смілянського дитячого будинку-інтернату – соціально-медичної установи для постійного проживання на повному державному утриманні дітей з особливими потребами.

В закладі створені сприятливі умови для проживання, виховання, соціальної реабілітації, надання медичної допомоги вихованцям з психофізичними вадами. З ними працюють: педагоги, вихователі, інструктори з праці, реабілітолог, логопед, практичний психолог, медичний персонал. Діти цілодобово перебувають під медичним наглядом, щодня їх оглядають педіатр і психіатр. Щоденно медична сестра з лікувальної фізкультури проводить загальноукріплюючу та симптоматичну терапії, ЛФК. Порушень прав дітей не виявлено.

Служба у справах дітей

Джерело: сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *