Комісія з питань транспорту завершила перевірку міських перевізників

uman-marshrutky-600x450На виконання розпорядження міського голови від 29.12.2017 №204р комісією з питань роботи транспорту з 2 січня до 1 лютого перевірено виконання умов Договорів на міських автобусних маршрутах загального користування у м.Сміла та Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту. За цей період комісією з питань роботи транспорту перевірено 20 маршрутів та більше 80 автобусів, складено 80 актів. Зокрема комісія виявила, що автобуси №№45 та 13 взагалі відсутні на маршруті.

На початку перевірки було зауваження до перевізників з приводу реклами на склі. Проте до закінчення перевірки реклама майже всюди була прибрана. 

Комісія відзначила, що ФОП Плюта І.О. безпідставно здійснював перевезення пасажирів за тарифом 4,50 грн. При цьому вказаний тариф був затверджений лише 26.01.2018 рішенням виконавчого комітету №35. Перевірено наявність та дотримання графіку пільгових рейсів.

Також у списку поодиноких зауважень – відсутність техпаспорта, паління за кермом. Основне порушення майже всіх водіїв це продаж квитків під час руху автобуса.

За інформацією завідувача сектору транспорту та зв’язку

В.П. Заточного

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *