Команда з міні-футболу Шевченківських залізничників-ветеранів серед кращих команд Одеської залізниці

У Будинку фізкультури м. Одеси Одеського фізкультурно-спортивного клубу «Локомотив» відбувся Турнір з міні-футболу серед ветеранів регіонів Одеської магістралі. Участь у ньому взяли п’ять збірних команд, а саме: Одеського, Шевченківського, Котовського, Херсонського та Знам’янського регіонів.
Відкривали змагання голова Дорпрофсожу Анатолій Прокопенко і начальник Одеського фізкультурно-спортивного клубу «Локомотив» Віктор Кричун. Вони виступили з теплими напутніми словами і висловили впевненість, що усі спортсмени завдяки своїй майстерності та стійкості будуть з честю та гідністю змагатися за свої виробничі підрозділи.
Було відмічено, що незважаючи на непросту економічну ситуацію, керівництво магістралі, Дорпрофсожу й надалі будуть всебічно підтримувати спортсменів-залізничників. Перш за все, змагання організовуються для того, щоб люди згуртовувалися, збиралися і створювати футбольну ветеранську спільноту.
Переможцями Турніру ветеранів стала збірна команда Одеського регіону, друге місце зайняла команда Шевченківського, третє – Знам’янського регіонів. Гравці, призери змагань, були нагороджені грамотами і медалями, збірні команди-призери – кубками та дипломами відповідних ступенів. Змагання пройшли з теплим та дружнім настроєм і нічим не поступалися професіональним.

Джерело: “Чорноморський гудок”

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *