Команда смілянських енергетиків увійшла в десятку кращих на ХІХ обласній Спартакіаді

1558343802_img_3117ХІХ обласну Спартакіаду серед працівників ПАТ “Черкасиобленерго” завершено. Спартакіада тривала із 16 до 18 травня на території дитячого оздоровчого комплексу “Придніпровський” у Золотоніському районі Черкаської області. Учасниками традиційно стали 24 команди відокремлених підрозділів Товариства, а це близько 250 працівників із усіх районів Черкащини, інформує прес-служба ПАТ «Черкасиобленерго».

Змагалися спортсмени Товариста у 9 видах спорту: шахи, рибальство, настільний теніс, більярд, спортивне багатоборство, естафета, стрільба з пневматичної гвинтівки, дартс та перетягування канату.

Стартували змагання зі спортивного багатоборства. Далі кожна команда відокремленого підрозділу делегувала своїх представників до участі у інших видах спорту: гри в шахи, рибальстві, настільному тенісі, більярді.

Дівчата у ході боротьби визначали, хто із них кращий у дартсі і стрільбі із пневматичної гвинтівки. Також учасники змагалися в естафеті. За підсумками змагань команда Смілянського міського РЕМ увійшла в 10-ку кращих та посіли 7 місце.

Переможцями ХІХ обласної спартакіади ПАТ “Черкасиобленерго” став Черкаський міський РЕМ, ІІ місце у команди Тальнівського РЕМ, ІІІ місце – в Апараті управління Товариства.

Головний приз для команди–переможця – триденна поїздка в Одесу. Призерам підготували – екскурсійні подорожі.